חוגים לילדים בכפר סבא

 

אם אתם מתגוררים בעיר כפר סבא וחשים שהילדים שלכם מבלים יותר מדי זמן מול צג המחשב, הסמארטפון והטלביזיה, בוודאי תשמחו לרשום אותם למגוון חוגים לילדים בכפר סבא. מאמר זה יציג בפניכם מגוון אפשרויות.

פעילות לילדים בכפר סבא
אחד הדברים החשובים ביותר אותו יש לקחת בחשבון הוא שאנו חיים בעולם בו הטכנולוגיה המתקדמת היא זו ששולטת באדם, במקום ההיפך. אם אתם מעוניינים לתפוס שליטה חזרה בחייכם ולדאוג לכך שגם הילדים שלכם יתנתקו ממרקע הטלביזיה, צג המחשב ומסך הטלפון הסלולרי שלהם ויתחילו לרכוש מיומנויות שיחזקו את השרירים שלהם, יעזרו להם בכל הקשור אל רמת הריכוז, יבססו בהם משמעת ויעזרו להם בבניית הביטחון העצמי שלהם, חשוב לרשום אותם אל חוגים לילדים בכפר סבא, כמו למשל ג'ו ג'יטסו, MMA וחוגים נוספים שקשורים אל אמנויות הלחימה ודרך חיים בריאה שיספקו לילדים שלכם כלים יעילים ביותר להמשך חייהם הבוגרים.

קצת על החוגים
ג'ו ג'יטסו ברזילאי לנוער- כאן מדובר על אחת מאמנויות הלחימה והספורט המוכרים. אמנות לחימה זו פותחה בברזיל. ענף זה של ספורט התפתח מהגו' ג'וטסו והג'ודו. בספורט זה מתמקדים בלחימה על הקרקע ובביסוס של עמדות שונות של שליטה גופנית.
MMA נוער- כאן מדובר על חוגים לילדים בכפר סבא ולמבוגרים שמערבים אמנויות לחימה משולבות. הדרך הטובה ביותר לתאר MMA היא למידה של שיטות לחימה שונות, כמו למשל אגרוף, היאבקות, גרפלינג ועוד.

חוגים לילדים בכפר סבא
אם אתם מעוניינים לדעת מה המשמעות של החוגים שמוצעים כאן והאם הם אכן מתאימים לילדים, בוודאי תשמחו לקרוא את המידע הבא:

  • התאמה- כל החוגים מותאמים לקהל היעד. ניתן להתחיל לשלוח את הילדים אל החוגים השונים כבר החל מגיל 5.

  • שעות פעילות- השעות של החוגים הם לאחר שעות הסיום של בית הספר והכנת השיעורים.

  • צוות- צוות המאמנים הוא בעל ניסיון רב בהעברת חוגים לילדים ונוער. כל המאמנים שמעבירים את החוגים יכולים להציג בפניכם רזומה מרשים, שכולל שנות ניסיון רבות בתחום, אליפות ישראל באמנויות לחימה שונות ואליפויות נוער בתחום.

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הקורסים השונים המותאמים לילדכם בכפר סבא? התקשרו 09-7657830