סיקרת אירוע

UFC fight nigh

Henderson vs khabilob

 

 

ליגת קרבות ה"ufc"  חוזרת  אלינו עם אירוע "ufc fight night Henderson vs khabilob"   ששודר בסוף השבוע האחרון (7/6) הישר מאולם  הטינגליי קוליסאום שבאלברקרקי ניו מקסיקו, בקרב המרכזי של הערב עומדים שני לוחמי משקל קל קשוחים, מצד אחד האלוף לשעבר בן הנדרסון שמנסה למצוא את הדרך בחזרה לתואר ומצד שני רוסתם חבילוב שמנסה לעשות לעצמו שם בufc כבר אחרי הופעה מרשימה אחת.

 

קרבות מקדימים:

 

קרב#1 פאטריק קומינס נגד רוג'ר נארבז (משקל כבד קל)

 לאחר הפסד לדניאל קומיאר בהופעת הבכורה שלו בufc בסיבוב הראשון קומינס הצליח להשיג ניצחון בראשון בufc לאחר ששלט בנארבז בסיבוב הראשון וסיים אותו בנוק אווט טכני בסיבוב השני (2:28)

 

קרב#2 ג'ייק לינדסי נגד ג'ון טאק (משקל קל)

טאק כבר מצליח לשלוט בלינדסי בעמידה בסיבובים הראשון והשני, בתחילת הסיבוב השלישי טאק מוריד את לינדסי לקרקע ומתחיל לחפש הכנעה, לינדסי מצליח לצאת מבריח יד אבל נותן לטאק את הגב, טאק תופס לו את הגב ונותן בעיטות עם העקבים לגופו של לינדסי שגורמות לו להיכנע ומביאות לטאק הניצחון בהכנעה בסיבוב השלישי (2:47)

 

קרב#3 סקוט ג'טרגנסן נגד דני מארטינז (משקל זבוב)

למרות השליטה של מארטינז בעמידה בסיבוב השני  ג'ורגנסון הוא מי ששלט בסיבובים הראשון והשלישי מה שהביא לו לניצחון בהחלטת שופטים.

 

קרב#4 לאנס בנויסט נגד בובי וולקר (משקל מעורב)

בנויסט שלט במהלך כל הקרב בכל ההספקטים השונים של הקרב מה שהביא בקלות ניצחון בהלחטת שופטים לבנויסט.

 

קרב#5 סרג'יו פטיס נגד יאוטזין מאזה (משקל תרנגול)

פטיס הצליח להתאושש מהפסד הקודם ל"ברוס ליורי" לאחר שליטה בעמידה בסיבובים השני והשלישי בקרב וניצחון בהחלטת שופטים על מאזה.

 

קרבות מרכזיים:

 

קרב#6 בריאן קארוואי נגד אריק פרז (משקל תרנגול)

קארוואי הראה שליטה יפה בקרקע בסיבוב הראשון וגם בסיבוב השני שהצליח לתפוס את לפרז את הגב ולסיים את הקרב בהכנעה (חניקה אחורית) (1:52).

 

קרב #7 איבס אדווארדס נגד פיאוטר האלמן (משקל קל)
למרות השליטה של אדווארדס בסיבוב הראשון האלמן מצליח לעשות מהפך בשני הסיבובים האחרים וללחוץ על אדווארדס תופס את לו את הגב ומסיים בהכנעה(חניקה אחורית) בסיבוב האחרון(2:31).

 

קרב #8 רפאל דוס אנג'וס נגד ג'ייסון היי

דוס אנג'וס לאחר סליטה מלאה בהיי בסיבוב הראשון מצליח לסיים אותו בסיבוב השני בנוק אווט טכני(3:36).

 

קרב #9 ג'ון דודסון נגד ג'ון מורגה

דודסון שוב מראה שליטה בעמידה בקרב ומסיים את הסיבוב השני עם קומבינציה שמסיימת בבעיטה  לראשו של מורגה שגורמת לו לחתך גדול ודימום רב, השופטים לא מאפשרים למורגה להמשיך לסיבוב השלישי ונותנים לדודסון את הניצחון  בנוק אווט טכני בסוף הסיבוב השלישי.

 

קרב #10 דיאגו סאנצ'ז נגד רוס פירסון (משקל קל)

לאחר מחלמה משני הצדדים וכל הנראה שליטה וניצחון של פירסון לאורך כל שלושת הסיבובים, השופטים החליט לתת את הניצחון לסאנצ'ז, החלטה שנויה במחלוקת אך נותנת לסאנצ'ז את הניצחון בהחלטה חצויה בעיר שלו שאפילו גרמה לו לאתר את נייט דיאז לקרב.

 

קרב מרכזי:

 

קרב#11 בן הנדרסון נגד רוסתם חבילוב

הרוסי פתח את הקרב יפה  באגרסיביות אך מהר מאוד השליטה עברה להנדרסון שהצליח לשלוט בסיבובים השני והשלישי, בסיבוב הרביעי הנדרסון הפיל את חבילוב לריצפה באגרופים, חבילוב הפנה את הגב ולא השאיר הרבה ברירות להנדרסון שניצל את הזדמנות לתפוס את הגב ולסיים את הקרב בהכנעה (חניקרה אחורית) בתחילת הסיבוב הרביעי (1:16) ולהוכיח לכולם שהוא יכול לסיים קרב.