סקירת אירוע 4 METAMORIS

 

אירוע קרבות  הקרקע  metamoris  התקיים בפעם הרביעית עם שישה קרבות  ללא ניקוד במשך 20 דקות שלמות.

 

קרב ראשון:

קיט דייל  נגד גריי טונון (ללא חליפה).

טונון שלט בפוזיציות התחתונות לאחר שניסה להיכנס לנעילת ברך בתחילת הקרב, לאחר כמה זמן של עבודה בקרקע שני הלוחמים  קמו לעמידה, דייל מהר ניסה להיכנס לפלה אך טונון תפס חניקת  ומשך גארד ולמרות המאמצים דייל נאלץ לדפוק ולתת לטונון את הניצחון.

 

קרב שני:

שאולו ריברו נגד רודריגו מדריאו (חליפה).

קרב צמוד ביותר בכל פעם שמדריאו ניסה ליזום משהו ריברו חסם את זה מיד לאחר 20 דקות של אקשן הקרב נגמר ללא הכרעה.

 

קרב שלישי:

קינן קורניליוס נגד ויני מאגלש' (ללא חליפה).

קרב שהיה אמור עוד להתקיים באירוע הקודם אך מכיוון פציעה של מאגלש הוחלף ביריב אחר, למרות הבדלי המשקל קינן הצליח לשלוט בקרב ולהוביל  אותו למקום שבו רצה להיות אך נגמר ללא הכרעה לאחר 20 דקות.

 

קרב רביעי:

ג'ף גלובר נגד בארט יושידה.

קרב בהפתעה,לא פורסם ולא היה רשום בקארד לפני, קרב מטורף הרבה סיכונים של גלובר שגרם לקרב להראות הרבה יותר מעניין ולהרבה תפיסות של הכנעות  במהלך הקרב משני הצדדים אך גם הוא נגמר ללא הכרעה.

 

קרב חמישי:

ג'וש בראנט נגד דין ליסטר.

אליפות  metamotis  במשקל כבד, בראנט מפתיע את כולם שמכניע את ליסטר לאחר שלא נכנע בקרב מעל 16 שנה עם פחות מעשרים שניות לסיום הקרב.

 

קרב שישי:

צ'ל סונן נגד אנדרה גלבאו.

סונן מצליח לשרוד במהלך הקרב אך השליטה לאורך כל הקרב היא של גלבאו, לאחר כ15 דקות מתחילת  הקרב גלבאו מצליח לתפוס את הגב של סונן, סונן מנסה להתגלגל ולצאת אך גלבאו עדיין מחזיק אותו בתפיסת גב, גלבאו מצליח לתפוס את החניקה מאחור וגורם לסונן לדפוק עם כמעט שש דקות שנשארו לקרב.